Skip to content

Medarbetare & Samarbetare

Anders Rabenius – “Rabbe”

 

Arkitekt SAR-MSA, KKH.   Formgivare/arkitekt, producent. 

vd och ägare i  R.A.B.B.E. arkitektur & utställningar AB.

www.rabbe.eu

phone: +46 (0)70 6608571.

rabbe@rabbe.eu

 


Annmari Kastrup

Projektledare/producent, skådespelare

Actit Kommunikation www.actitkommunikation.se
akastrup@actitkommunikation.se

 

 

Lars Forsberg

Textförfattare, kreatör

Wunderkammer

wunderkammer@telia.com 

 

Leif Larsson

Arkitekt SAR/MSA, CAD och Dataansvarig

Medarbetare på R.A.B.B.E. arkitektur & utställningar.
www.rabbe.eu, leif@rabbe.eu

070 584 1735

 

Gudrun Rabenius

Konstnär , landskapsarkitekt

styrelseledarmot i R.A.B.B.E. arkitektur & utställningar
www.gudrunrabenius.com kontakt@gudrunrabenius.com

+46 (0)70 288 8644

 

Sam Fischer

Projektledare, utställningsproduktion
www.fischer-reklam.se

sam@fischer-reklam.se

 

 

Benny Britten-Austin

Ljud- bild- och mediaproduktion

www.presentationsdesign.se
benny@presentationsdesign.se

 

 

Karin Brodén

Grafisk designer, brodén design

www.brodendesign.com
karin@brodendesign.com

 

 

Bengt Wanselius

Fotograf

www.wanselius.com
bengt@wanselius.com

 

 

Lars Agger

Konstnär, måleri, skulptur, projekt

lars.agger@telia.com

 

 

 

Stig Björkman

Filmare, författare, filmkritiker

stig_bjorkman@swipnet.se